O firmie

Stargard Szczeciński, 20 maja 2012 roku

Firma Handlowa Import – Eksport „Perła” s.c. jest rodzinną inicjatywą, której początki działalności sięgają lat 90 ubiegłego wieku, kiedy to założyliśmy spółkę specjalizującą się w imporcie wysokiej jakości naturalnej biżuterii znanej czeskiej firmy Jablonex z Jablonca n/Nysou. Niepowtarzalna biżuteria wykonana ze szkła i kryształów sprzedawana pod marką Jablonex stała się synonimem luksusu, a jednocześnie podstawą codziennego uzupełnienia i wzbogacenia stroju kobiecego, zarówno tego biznesowego jak i wieczorowego, co zyskało uznanie Pań w każdym wieku w Europie i na świecie. W naszej działalności szczególną wagę przykładaliśmy zarówno do jakości i trwałości wykonania jak również do estetyki i niepowtarzalnego wzornictwa sprowadzanej przez nas biżuterii. Dzięki temu pozyskaliśmy do współpracy grono zaufanych Klientów, takich jak sieć Galeria Centrum, oraz nieco później sieć sklepów Monnari a także wiele innych mniejszych sklepów i butików działających na terenie całego kraju. Przez lata funkcjonowania wypracowaliśmy wspólnie z naszymi Klientami skuteczne zasady współpracy partnerskiej co owocuje trwałością naszych kontaktów w bardzo wielu przypadkach do teraz. W celu wsparcia sprawnej obsługi sprzedaży zatrudniamy mobilnych przedstawicieli handlowych dojeżdżających do każdej miejscowości w kraju.

Obecnie na kanwie zdobytego doświadczenia, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy własny dział specjalizujący się w projektowaniu, modelowaniu i produkcji biżuterii, w krótkich niepowtarzalnych seriach wykonywanych także na indywidualne zamówienie. Do produkcji wykorzystujemy wysokogatunkowe szkło i kryształy firmy Preciosa S.A. oraz szeroki asortyment akcesoriów z metali bez zawartości niklu, a w procesie projektowania i wizualizacji biżuterii wykorzystujemy profesjonalny program do trójwymiarowego projektowania biżuterii MATRIX 3D. W trosce o trwałość i wysokiej jakości parametry naszych wyrobów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2008. Od sierpnia 2012r. legitymujemy się stosownym certyfikatem jakości.

Dla Państwa wygody i komfortu stworzyliśmy również nowy, intuicyjny w obsłudze sklep internetowy, zawierający szczegółowe opisy i zdjęcia oferowanej przez nas biżuterii.

Zapraszamy do współpracy

 

POLITYKA JAKOŚCI

Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja naturalnej biżuterii damskiej, oparta na własnym projektowaniu oraz modelowaniu wyrobów.
Misją naszej firmy jest efektywny rozwój dla umocnienia i utrwalenia
pozycji na rynku.
Pragniemy, aby logo naszej firmy było rozpoznawane i kojarzyło się Nam i Naszym Klientkom z elegancją oraz niepowtarzalnością naszej biżuterii.

W odpowiedzi na powyższe, wyznaczamy sobie następujące cele i zadania do realizacji:

  • intensyfikację działań marketingowych,
  • pozyskanie nowych odbiorców wyrobów w kraju, a także w niedalekiej przyszłości również za granicą,
  • stałe monitorowanie jakości naszych wyrobów,
  • stosowanie sprawdzonych materiałów gwarantujących powtarzalną i wysoką jakość biżuterii,
  • rozbudowę firmy dla poszerzenia jej możliwości produkcyjnych,
  • ciągłe doskonalenie wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiem międzynarodowej normy ISO 9001:2008.

Powyższa Polityka Jakości została zakomunikowana w organizacji i podlega systematycznemu przeglądowi pod względem przydatności i aktualności.
Deklarujemy nasze pełne zaangażowanie w realizację niniejszej Polityki Jakości.

 

Stargard Szczeciński, dnia 30.01.2012 r.

Alicja Jerzy Maciaszek
Adam Maciaszek

 

Zapisz się do Newslettera