O firmie

Biżuteria z pereł online – wybierz idealne dodatki dla siebie

„PERŁA” Maciaszek Sp. Jawna jest rodzinną inicjatywą. Jej początki sięgają lat 90. ubiegłego wieku, kiedy to założyliśmy spółkę specjalizującą się w imporcie wysokiej jakości naturalnej biżuterii znanej czeskiej firmy Jablonex z Jablonca nad Nisou. Niepowtarzalne dodatki wykonane ze szkła i kryształów sprzedawane pod marką Jablonex stały się synonimem luksusu, a jednocześnie podstawą codziennego uzupełnienia czy wzbogacenia stroju kobiecego – zarówno tego biznesowego, jak i wieczorowego. Zyskały uznanie Pań w każdym wieku niezależnie od miejsca zamieszkania – w Europie oraz na świecie.

Biżuteria z pereł sztucznych i nie tylko – sklep Perla-Bizuteria.pl

W naszej działalności szczególną wagę przykładamy do jakości, trwałości wykonania, estetyki czy niepowtarzalnego wzornictwa. Dzięki temu pozyskaliśmy do współpracy grono zaufanych Klientów, takich jak Galeria Centrum, oraz nieco później sieć sklepów Monnari, a także wiele innych mniejszych butików działających na terenie całego kraju. Przez lata funkcjonowania wypracowaliśmy skuteczne zasady współpracy partnerskiej, co owocuje trwałością kontaktów biznesowych. W celu wsparcia sprawnej obsługi sprzedaży zatrudniamy mobilnych przedstawicieli handlowych dojeżdżających do każdej miejscowości w Polsce.

Sklep internetowy ze sztuczną biżuterią Perla-Bizuteria.pl – gwarancja najwyższej jakości

Obecnie na kanwie zdobytego doświadczenia, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy własny dział specjalizujący się w projektowaniu, modelowaniu i wytwarzaniu biżuterii. W krótkich, niepowtarzalnych seriach wykonujemy ją również na indywidualne zamówienie. Jako producent sztucznej biżuterii wykorzystujemy wysokogatunkowe szkło wraz z kryształami firmy Preciosa S.A. oraz szeroki asortyment akcesoriów z metali bez zawartości niklu. W procesie wizualizacji biżuterii sztucznej sprzedawanej online opieramy się na profesjonalnym programie do trójwymiarowego projektowania – MATRIX 3D. W trosce o trwałość, a także wysokiej jakości parametry naszych wyrobów, wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością – zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2008. Od sierpnia 2012 roku legitymujemy się stosownym certyfikatem jakości.

Dla komfortu Klientów stworzyliśmy również nowy, intuicyjny w obsłudze sklep internetowy, zawierający szczegółowe opisy i zdjęcia oferowanej biżuterii. Zapraszamy do współpracy!

POLITYKA JAKOŚCI

Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja naturalnej biżuterii damskiej, oparta na własnym projektowaniu oraz modelowaniu wyrobów. Za misję uznaliśmy efektywny rozwój – kierujący umocnieniu, utrwaleniu pozycji na rynku. Pragniemy, aby logo marki PERŁA było rozpoznawane i kojarzyło się z elegancją, niepowtarzalnością. W odpowiedzi na powyższe, wyznaczamy sobie następujące cele i zadania do realizacji:

  • intensyfikację działań marketingowych,
  • pozyskanie nowych odbiorców wyrobów w kraju, a także w niedalekiej przyszłości również za granicą,
  • stałe monitorowanie jakości produktów,
  • stosowanie sprawdzonych materiałów gwarantujących powtarzalną i wysoką jakość biżuterii,
  • rozbudowę przedsiębiorstwa dla poszerzenia jego możliwości produkcyjnych,
  • ciągłe doskonalenie wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2008.

Powyższa Polityka Jakości została zakomunikowana w organizacji. Podlega systematycznemu przeglądowi pod względem przydatności i aktualności. Deklarujemy nasze pełne zaangażowanie w realizację niniejszej Polityki Jakości.

Stargard Szczeciński, dnia 30.01.2012 r.

 

Alicja Jerzy Maciaszek

Adam Maciaszek

 

Alicja Jerzy Maciaszek
Adam Maciaszek

 

Zapisz się do Newslettera

Facebook
Facebook
Facebook